אולם כנסים עד 60 משתתפים

בחירת אולם כנסים עד 60 איש: ככה עושים את זה

לו היינו צריכים לנחש, ברגעים אלו הבטן שלכם מלאה בפרפרים של התרגשת לקראת הכנס שאתם עתידים לערוך. ניחוש נוסף הוא שככל הנראה אתם סובלים מחוסר ודאות קל, שכן יש הרבה הכנות לעשות, שיווק, מכירות וטרם בחרתם אולם כנסים. מאחר שבלי אולם לכנס פשוט אין כנס, מוטב שתפשילו שרוולים ותצאו למסע החיפושים אחר האחד שלכם. איך שלא יהיה ובמה שלא תבחרו בסופו של דבר, דעו כי הגעתם אל המקום הנכון, שכן לפניכם הדגשים החשובים לפיהם רצוי לבחור את האולם. אז שנתחיל?

על אילו דברים לשים את הדגש עם בחירת אולם לכנסים?

לרוב, אנשים המחפשים אולם כנסים עד 60 משתתפים , מעניקים חשיבות לשני דברים עיקריים: המיקום הגיאוגרפי ונראות האולם. שלא תבינו אותנו לא נכון: שני אלו חשובים מאד, אך בחירת אולם בהסתמך עליהם בלבד, לא מספיקה. לכן, אנו ממליצים על אסטרטגיית חיפוש מקיפה ויסודית יותר. מצאתם אולם כנסים שמוצא חן בעיניכם? אל תסגרו אותו לפני שידועים לכם הדברים הבאים:

 • סידור ההושבה באולם – במידה שאתם מארגנים כנס לראשונה, סביר שנושא סידור ההושבה לא ממש מטריד אתכם ומלכתחילה לא הבליח לראשכם. בגדול, אין סידור עדיף יותר על אחר, אך כן יש סידור הושבה שמדויק יותר לאירוע שלכם. לכן, חשוב לוודא כי ניתן לארגן את האולם בהתאם להעדפותיכם וצורכי הכנס, למשל בחירה בשולחנות או כיסאות סטודנט, סידור שורות או סידור במעגל וכן הלאה.
 • נגישות – כאשר אתם מתכננים כנס, חשוב מאד לבחור אולם שתיהיה אליו נגישות נוחה מכל הארץ. אם מצאתם אולם במרכז הארץ שיש בו גם חנייה, גם רכבת וגם קרבה לאוטובוסים (כמו אצלנו 😊), זכיתם בלוטו. תוכלו לאפשר למקסימום משתתפים להגיע בדרך הנוחה להם והמתאימה להם.  
 • האבזור הטכני – חשוב לבדוק שהציוד הטכני אותו מציעים לכם, תואם את הצרכים שלכם. האם אתם צריכים להביא מחשב או שיש מחשב באולם, האם יש מיקרופון, עמדת מרצה חכמה, אינטרנט וכן הלאה. שימו לב גם האם הציוד הזה בתוספת תשלום או כלול בעלות האולם. 
 • עלות השכרת האולם – לא באמת חשבתם שנפסח על נושא העלויות, נכון? המלצתנו אליכם היא שלא להסתכל אך ורק על השורה התחתונה ("כמה זה עולה לי?"), אלא להעמיק בתמורה שאתם מקבלים ומודל התשלום. אם אתם משלמים מעט אבל מקבלים ערך נמוך, סביר להניח שלא תקבלו הרבה תועלת מהכנס שלכם. שימו לב שהמחיר הוגן ביחס למה שאתם מקבלים. כמו כן, שימו לב האם יש הבדל במחיר בין הבוקר לערב. לדוגמא: ב"מיי קמפוס" אנו מציעים השכרה לפי שעה בשני מחירונים שונים – בוקר וערב. בנוסף, למזמינים כמות שעות נאה אנו מציעים אף הנחה. לפרטים נוספים, דלגו לעמוד המחירון שלנו כבר עכשיו. 

להפוך את העולם בכדי למצוא אולם כנסים עד 60 איש? ברור שלא! במתחמי My Campus אנו מציעים אולמות שונים המיועדים לכנסים והרצאות בגדלים שונים.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166