אולמות כנסים או זום

אולמות כנסים או זום

אולמות כנסים או זום – היכן כדאי להעביר הרצאה מקצועית?

מצד אחד, הנוחות שבהעברת הרצאה מהבית ובאמצעות המחשב. מצד שני, התדמית החיובית שלכם והחוויה האדירה של המשתתפים עם העברת הרצאה מתוך אולמות כנסים. רגע לפני שאתם מכריעים בין הרצאה באונליין להרצאה פרונטלית, הקדישו מספר דקות מזמנכם להעמקה בהשוואה הבאה שערכנו במיוחד בשבילכם! 

הרצאה פרונטלית או מקוונת – מה באמת כדאי?

עד לא מזמן, אלו שרצו לשתף את הידע שלהם במסגרת הרצאה, יכלו לעשות זאת בעיקר באונליין (כן, אנחנו מדברים על הגבלות ההתקהלות בקורונה, זוכרים?). כיום לעומת זאת, כבר ניתנת לכם אפשרות לחזור להרצות באופן פרונטלי, להסתכל לקהל בעיניים, להרגיש אותו ולקבל פידבקים מידיים ואמיתיים. (כן, ממש כמו שהיה פעם!). מתלבטים אם להרצות אונליין או פרונטלית? ההשוואה הבאה שיצרנו עבורכם ללא ספק תקל עליכם את הבחירה:

 • חוויית ההשתתפות – אתם רוצים להעניק למשתתפים בהרצאה שני דברים עיקריים: ערך וחוויה. בהרצאות אונליין המשתתפים כמעט "דוממים", כאשר האינטראקציה שלהם היא מול מסך וחלונות שחלקם מושחרים. בהרצאות פרונטליות לעומת זאת, המשתתפים פוגשים פנים מול פנים אתכם ואת יתר המשתתפים, אתם יכולים לתת מענה מידי לדברים שצפים ולהרגיש את הקהל. חוויית ההשתתפות בכנס פרונטלי? ללא ספק גדולה יותר. 

 • מספר המשתתפים בכנס – בזום ניתנת לכם האפשרות לארח מספר (כמעט) בלתי מוגבל של משתתפים. עבורכם זהו אולי יתרון, אך עבור המשתתפים? חיסרון. צפייה בהרצאה אונליין גם כך מרגישה "רחוקה", ובעיקר רחוקה מ"הדבר האמיתי". כשכמות המשתתפים בהרצאה גדולה מאד, הרי שהתחושה המתקבלת היא של ריחוק גדול עוד יותר ("אני בסך הכל עוד תמונה קטנה במסך"). הרצאות פרונטליות הנערכות בתוך אולמות כנסים אולי מגבילות אתכם עם מספר המשתתפים, אך מקדשות את ה"קרוב" ואת הביחד. הערך המוסף שמספק מפגש אנושי – פנים מול פנים, הוא משהו שראוי לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים איך תעבירו את ההרצאה. 

 • הוצאות עבור ארגון הכנס – כפי שאתם בטח מנחשים, קיום הרצאה באונליין (באמצעות תוכנת הזום למשל), זול יותר אבל לא בהכרח. במידה שתרצו לקיים הרצאה פרונטלית בתוך אולמות כנסים, הרי שתידרשו להשקיע סכום מסוים המשתנה בהתאם לגודל האולם, מידת האבזור שלו ומספר השעות שתרצו לשכור אותו. ומה בעיקר חשוב לדעת? הרצאה פרונטלית אולי תצריך מכם להשקיע יותר, אך התמורה שתקבלו בחזרה – אדירה! ומהי התרומה? תדמית חיובית, מפגש ישיר עם הקהל שלכם והרצאה חווייתית ו"נושמת" לקהל המשתתפים. אם יש לכם רצון למכור הרצאת המשך יחס ההמרה הוא גדול בהרבה בהרצאות פרונטליות לעומת הפלטפורמות הדיגיטליות. קחו בחשבון כי המון אנשים חשים מיצוי אדיר מלשבת מול המסך, כך שהם מראש פוסלים הרצאות שמתקיימות במרחב הווירטואלי.

אנחנו משוכנעים כי הודות למידע שחלקנו אתכם, אתם יכולים כעת לקבל החלטה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מאולמות הכנסים שלנו ב-My Campus ולבחור את האולם המתאים ביותר לצרכים שלכם ולמספר המשתתפים בהרצאה הקרובה שאתם עורכים.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166