אולמות לכנסים עסקיים

בין אם בחרתם לקיים כנס עסקי, האקתון, השקה של ספר, קיקאוף או כנס לימודי כדאי לתכנן את האירוע בצורה מקצועית ויעילה. מדובר על דרך יעילה לשפר את הרמה המקצועית של העובדים, להציג את העסק בפני משקיעים פוטנציאלים וכמובן ליצור שיתופי פעולה חיוניים ולפתח קשרים עסקיים. אך על מנת להצליח במשימה ולהפיק כנס ברמה הגבוהה ביותר, יש צורך להשתמש באולמות איכותיים ומקצועיים, שיעבירו את המסר הנכון ויקלו על הפקת הכנס. הדבר נכון כמובן הן לגבי כנסים בתחומים מקצועיים, והן לגבי כנסים בתחום האקדמיה, כנסים לצרכי שיווק ואפילו כנסים הפתוחים לציבור הרחב. אולם הכנסים חייב להיות מעוצב ברמה גבוהה, לתת מענה לצרכים הטכניים, לתת מענה איכותי לכיבוד ולספק הן את צרכי המארגנים והן את צרכי האורחים. 

אולמות לכנסים עסקיים – על מה חשוב לתת את הדעת?

אולם הכנסים שתבחרו לכבוד הכנס שלכם אמור לסייע לכם להשיג את המטרות של הכנס.

אולם איכותי ומקצועי יכיל את כל ציוד המולטימדיה הנדרש לצרכי הכנס שלכם, כולל מסך להקרנת המצגת, מקרן איכותי, מערכת הגברה מקצועית וכמובן שירותי תמיכה טכנית, על מנת שיהיה לכם למי לפנות במקרה של תקלה. מעבר לכך, אולם הכנסים חייב להיות ממוקם במיקום נוח ונגיש, במטרה להקל על משתתפי הכנס ולהבטיח כדי שכולם יגיעו בקלות, ללא שום חשש לעיכובים מיותרים. לכן יש לבחור במיקום מרכזי, שיקל על ההגעה ויאפשר למשתמשי התחבורה הציבורית להגיע בקלות. חשוב לוודא כי המקום מכיל גם חניון לטובת מי שמגיע ברכב פרטי, מאחר ולא פעם חיפושי החניה עלולים להיות מעיקים ומייגעים במיוחד.

כיצד לבחור אולמות לכנסים עסקיים?

אומנם לא רבים חושבים על כך, אך חשוב לוודא כי אולם הכנסים מכיל חדרי שירותים נקיים ומסודרים, מאחר ואף אחד מהמשתתפים לא ירצה להשתמש בשירותים לא ראויים או לעמוד 15 דקות בתור. יש לתת את הדעת לרמת התחזוקה והניקיון הן של האולם עצמו והן של פינת הקפה, הלובי והשירותים הכלולים במחיר. מעבר לכך, כדאי לוודא כי האולם מכיל מקומות ישיבה נוחים, שימנעו מהמשתתפים לחוות כאבי גב ואי נוחות כבר לאחר השעה הראשונה של הכנס. המטרה היא להבטיח אווירה נעימה ונינוחה, שתאפשר הקשבה והשתתפות פעילה בכנס שלכם. בנוסף לכך, כדאי לשים לב לעיצוב של אולם הכנסים, מכיוון שישנה עדיפות גבוהה לאולמות מעוצבים ואסתטיים, שיתרמו לאווירה של הכנס ולרמת הנינוחות של המשתתפים. יש לוודא כי הצוות של המתחם מסוגל לדאוג לכל הצרכים שלכם, על מנת להקל עליכם ולאפשר לכם להתרכז בנושאי הכנס. 

אנו ב- MY קמפוס נשמח לספק לכם אולמות לכנסים עסקיים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר. האולמות שלנו מאובזרים בציוד המקצועי והמתקדם ביותר, לצד צוות שירותי ומקצועי שישמח לסייע לכם בכל בעיה ובכל שאלה. 

לגלריית האולמות ויצירת קשר לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166