איך להעביר הרצאה מעולה ב – 5 דקות בלבד

איך להעביר הרצאה מעולה ב – 5 דקות בלבד

אין זה פשוט להעביר הרצאה של 5 דקות, במיוחד כאשר מדובר על אנשים שאינם רגילים לעמוד בפני קהל. לכן מומלץ להתכונן לאירוע, במטרה להקל על עצמכם וכמובן לספק את החוויה המקצועית והאיכותית ביותר עבור הקהל. יש לזכור כי המיומנות לדבר בפני קהל הינה מיומנות נרכשת, לכן מומלץ ללמוד כיצד לנאום וכיצד להעביר הרצאה בצורה המעניינת והמרתקת ביותר. ידוע כי יכולת הקשב הולכת לאיבוד לאחר 2 – 3 דקות בלבד, לכן כדאי להכיר את הטריקים השונים, שיגרמו לקהל שלכם להיות קשוב יותר. הדבר נכון לגבי הרצאה בפני משקיעים פוטנציאליים, עובדי החברה או לקוחות פוטנציאליים. בכל מקרה חשוב להקפיד על הרצאה שתשמור על הריכוז של האנשים ותגרום להם להתעניין בכם וברעיונות שאתם מעוניינים להעביר.

מה חשוב לדעת לגבי העברת הרצאה של 5 דקות?

מיומנות שיחה חיונית עבור כל בעל עסק ועבור כל אדם שמעוניין להעביר את המסר שלו בצורה ברורה ומדויקת. לכן אין זה משנה מהו נושא ההרצאה שלכם, בכל מקרה כדאי להכיר את הטיפים השונים, שיוכלו לשדרג את היכולת שלכם לעמוד בפני קהל ולדבר בצורה ברורה, מעניינת ועניינית. אף אחד לא היה רוצה לשמוע מישהו מגמגם או מתבלבל בזמן ההרצאה, למרות שהדבר עלול לקרות לכל אדם, שאינו מתאמן לקראת ההרצאה שלו. הסוד מאחורי היכולת לנאום לפני קהל טמון בתרגול ועבודה קשה. אפילו אנשים שרגילים לנאום ולדבר בפני קהל על בסיס יומיומי נאלצים לעבוד קשה, על מנת לדייק את המסרים שלהם ולשמור על הקשב והריכוז של הקהל. אומנם נכון כי ישנם אנשים שנהנים מתשומת הלב ומהעובדה שכולם מקשיבים להם, אך כדאי לזכור כי כל אחד יכול להעביר הרצאה של 5 דקות, גם אם הדבר אינו טבעי עבורכם.

העברת הרצאה של 5 דקות – טיפים חיוניים להצלחה שלכם

הגדרת מטרה: קודם כל, יש להגדיר מהי המטרה של ההרצאה שלכם ומה בדיוק אתם רוצים להשיג. האם אתם מעוניינים למכור לקהל היעד שלכם, לחנך אותם או להעשיר אותם בידע שיוכל לשמש אותם בהמשך הדרך? המטרה צריכה להיות ברורה, מאחר וזוהי הדרך היעילה ביותר להשיג אותה. 

אימון ותרגול: חשוב להתאמן, להתאמן ולהתאמן על ההרצאה שלכם, עד שתגיעו לתחושה של שלמות וביטחון מוחלט ביכולות שלכם. בחלק מהמקרים כדאי לשלב הומור במהלך ההרצאה ולאפשר מקום לאלתורים, על מנת שההרצאה תעבור בתחושה קלילה ונעימה יותר. בכל מקרה, אם ההרצאה שלכם מלווה במצגת, חשוב שהמצגת תלווה את המילים שלכם, ולא להיפך. השתמשו בטיימר ובתרגול שימו לב שאתם עומדים בזמן. 

שימוש באמצעים חזותיים: שימוש באמצעים חזותיים כמו מצגת שבנויה בצורה נכונה, מגבירים את הקשב והריכוז של המשתתפים. בנוסף, אמצעי זה מאפשר העברת מסרים בצורה מהירה יותר, הן משום שהכותרות והסיכום כבר ניתנים בזמן שאתם מרצים והן משום הפוקוס והמרכוז שהמצגת תייצר אצלכם המרצים. 

אנו ב- My Campus נשמח לספק לכם את המקום המושלם להעברת ההרצאה שלכם, אתם תדאגו לתוכן, אנחנו נדאג לכל השאר 😊 

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166