חדרי ישיבות להשכרה בהרצליה או במקום אחר - mycampus

חדרי ישיבות להשכרה בהרצליה או בעיר אחרת?

במידה שיצא לכם כבר לערוך ישיבה מקצועית מחוץ למשרד, יתכן שבחרתם את חדר הישיבות על פי "הנוסחה" הבאה: ראשית, הגדרתם לעצמכם את העיר שבה רציתם לערוך את הישיבה. לדוגמה: חדרי ישיבות בהרצליה.

מניסיוננו, רבים מגדירים תחילה את המקום בו תיערך הישיבה, ורק לאחר מכן מתפנים לחיפוש שאר הצרכים הרלוונטיים. על פניו, יכול להיראות די הגיוני. עם זאת, חשוב לנו להדגיש: הרבה יותר יעיל לחפש חדר ישיבות באזור רחב יותר למשל "חדר ישיבות במרכז" ולהביא בחשבון את שאר הצרכים שלכם למשל: אפשרויות כיבוד, האבזור הטכני, האווירה, החניה וכן הלאה. עדיין לא מצליחים לתפוש את כוונתנו? לפניכם כל מה שחשוב לדעת על בחירת חדר ישיבות!

מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בהרצליה? חכו רגע לפני

אפשר לערוך ישיבות בכל עיר כמו הרצליה, תל אביב או ירושלים. מדובר על ערים גדולות שלא רק "מפתה" לערוך בהן ישיבה, אלא שיש בהן לא מעט חדרי ישיבות (יותר חדרים = יותר אפשרויות בחירה). עם זאת, האם כדאי לערוך בהכרח את הישיבה בבירת הכלכלה והתרבות או בעיר הבירה? התשובה היא שלא, וכעת נסביר.

הישיבה שלכם צפויה להיערך (כמה מפתיע) בחדר ישיבות. מכאן, שהמשמעות היחידה שיש לעיר בה נערכת הישיבה, היא המשמעות שאתם מעניקים לה. הצלחה של ישיבה (הצלחה = תוצרים ויעילות), תיקבע בהתאם להמון דברים, אך לא בהתאם לעיר בה היא נערכת, שכן היא שולית לחלוטין. שלא תבינו אותנו לא נכון: המיקום הגיאוגרפי חשוב  וראוי להשקיע בו מחשבה, אך חשוב שתקחו בחשבון את כלל הצרכים שלכם ומה אתם רוצים להפיק מהישיבה ובהתאם תמצאו לכם את המקום שיתאים לכם מכל הבחינות. 

אז איך נכון לבחור חדר ישיבות?

ראשית, בחרו בחדר ישיבות הממוקם במיקום "אסטרטגי". ומה יהפוך אותו לכזה? מיקום מרכזי, דרכי הגעה נוחות מצפון, מרכז ודרום (למגיעים ברכב ובתחבורה ציבורית) וחניה בקרבת מקום. מעבר ללוקיישן, העניקו חשיבות לדברים הבאים:

 • רמת האבזור של חדר הישיבות – ישנם חדרי ישיבות מאובזרים באביזרים טכניים מתקדמים ביותר, בכיסאות הנוחים ביותר עם אווירה מיוחדת ומעוררת השראה. לעומתם, יש חדרי ישיבות פשוטים שיכללו רק שולחן וכיסאות פשוטים . ההמלצה שלנו אליכם היא לבחור בחדר ישיבות נוח, מקום שיעניק לכם את כל מה שאתם צריכים ויתן לכם שקט נפשי כדי שתוכל ולהתרכז בתוכן. 
 • עיצוב מרשים ועדכני – "תפאורת העיר" אמנם פחות משנה, אך העיצוב שבחדר הישיבות? עליו אסור לכם להתפשר! מחקרים מוכיחים כי עבודה באווירה מעוצבת מעלה את התפוקה, היצירתיות ואת שיתוף הפעולה בין המשתתפים.
 • מחיר תואם למוצר– שימו לב שהתמורה המוצעת תואמת את המחיר, ביחרו מודל תמחור התואם את הצרכים שלכם למשל חדרי ישיבות לפי שעה. בידקו האם מוצעת הנחה לאחר מספר שעות או האם ישנה אפשרות לכרטיסיה שתוזיל לכם את העלות. 

לסיכום, יש שפע חדרי ישיבות להשכרה בהרצליה ובערים נוספות. הערכת חדר הישיבות צריכה להתבסס על מכלול הצרכים, דרכי ההגעה, נוחות ההגעה וחניה צמודה.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166