חדרי ישיבות להשכרה בהרצליה או במקום אחר - mycampus

יום ישיבות מחוץ למשרד

מתכננים יום ישיבות מחוץ למשרד? כל הדגשים החשובים!

מחכים ליום הגיבוש השנתי בכדי לצאת מהמשרד? בפעם הבאה כשאתם רוצים "להתרענן" מבלי להפסיד ימי עבודה, הגיעו אל My Campus! אנו מציעים חדרי ישיבות ומשרדים בהשכרה לפי שעה, בהם תוכלו לערוך ישיבות צוות, פגישות עסקיות ואפילו לעבוד "בשקט שלכם" על הלפטופ. 

גם אם אתם מאסטרים בניהול ישיבות צוות, ניהול פגישה מחוץ למשרד הקבוע ממנו אתם עובדים, מצריך היערכות. כבר נרגיע ונאמר כי לא מדובר על היערכות "דרמטית" למדי, אלא על מספר דברים שכדאי בהחלט להעניק להם תשומת לב. ומדוע אנו מבקשים לחלוק אותם אתכם? מסיבה פשוטה: כל שעה בחדר הישיבות עולה לכם כסף, כך שמטרתכם (כך אנחנו מנחשים) היא להבטיח ישיבה "זורמת" ולא "נמרחת" שתוכלו לסיים בזמנים שהגדרתם. אז איך עליכם להיערך בכדי להבטיח מקסימום יעילות? 

מחר נעבוד מחדר ישיבות מחוץ למשרד!"

שלחתם לעובדים שלכם את הזימון המפתיע במייל? אחרי שתקראו את כל התגובות הנלהבות (ואין לנו ספק שיהיו כאלו), חשוב שתתפנו לתכנן את יום העבודה הצפוי לכם מחוץ למשרד. לפניכם, 3 דגשים חשובים:

 • חדר ישיבות במיקום נוח – חדרי ישיבות בהשכרה לפי שעה יש בשפע – מצפון ועד דרום. עם זאת, לא כולם עומדים בתנאי שמציבים מרבית מנהלים: מיקום אסטרטגי ונוח. ומה מגדיר את חדר הישיבות ככזה? מיקום במרכז הארץ שההגעה אליו ברכב ובתחבורה ציבורית – נוחה. חשוב מאד שלעובדים שלכם יהיה נוח להגיע. אחרת? כוונתכם הטובה עלולה להפוך לנטל. 
 • תכננו מראש את לו"ז הפגישה – ישיבות צוות מתנהלות על בסיס שתי גישות שונות: אחת מתבססת על שיח פתוח ואינטואיטיבי, כאשר כל עובד רשאי לשתף רעיונות, להציע הצעות ייעול וכיוצא בזה. השנייה מתבססת על "נושא ליבה" מוגדר מראש שסביבו מתנהלת הפגישה. לדוגמה: ניתוח נתוני מכירות מהרבעון האחרון. כך או כך, חשוב מאד שתגדירו מראש את תכלית ונושא הפגישה שלכם, וחשוב עוד יותר שתשתפו בהם את העובדים שלכם כך שהם ידעו מה צפוי בה. כמו כן, כדאי להגדיר מראש את שעות ומשך ההפסקות. 
 • הגעה בזמן? חובה! – בארגונים רבים העובדים רשאים להתחיל את יום העבודה שלהם מתי שהם רוצים, זאת בתנאי שהם מגיעים למכסת השעות החודשית. מאחר שאתם מעוניינים לערוך ישיבת צוות, הרי שחשוב שכל אחד מחברי הצוות יגיע באותה השעה ובזמן. במידה שעובדים יאחרו והישיבה תתעכב, הרי שתזדקקו לאקסטרה שעות בחדר הישיבות המושכר לפי שעה. המשמעות? הוצאה כספית נוספת שלא תכננתם אותה.

"חדרי הישיבות שלכם מותאמים לאירוח עשרה משתתפים?"

בוודאי! אנו מציעים שני חדרי ישיבות – טל ושחר, בהם יכולים להשתתף עד 12/16 משתתפים. החדרים מאובזרים ומעוצבים בסטנדרט גבוה, ומבטיחים עבורכם ישיבת צוות באווירה נעימה, צעירה ומעוררת השראה. המתחמים שלנו ממוקמים ממש מול תחנת הרכבת של רמת החייל – בני ברק וברחוב ישנם 3 חניונים גדולים לרשותכם.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166