כלים לתכנון ישיבה

הישיבות מהוות חלק בלתי נפרד מהחיים של רוב העובדים, מאחר ובכל תחום עיסוק יש צורך בישיבת צוות. על מנת להפוך את הישיבה שלכם למוצלחת ויעילה יותר, יש צורך להכיר את כל הכלים הנדרשים לתכנון הישיבה. כלים לתכנון ישיבה כוללים מגוון רחב של אספקטים שונים, אך חשוב לזכור כי על מנת להבטיח לעצמכם ישיבה מקצועית ואיכותית, יש צורך לבחור בחדר ישיבות ברמה הגבוהה ביותר. במידה והחברה שלכם דוגלת במודל של עבודה מהבית, או לחילופין, חדרי הישיבות שלכם לא מספקים לכם אווירה רגועה ומנותקת מהרעש במשרד, כדאי להכיר את האופציה של השכרת חדרי ישיבות. מדובר על דרך מעולה להעניק לישיבה שלכם רושם מקצועי יותר וכמובן להרשים לקוחות או משקיעים פוטנציאליים. כמו כן, זוהי הזדמנות מעולה לגבש את העובדים, לרענן מעט את סביבת העבודה שלהם ולאפשר להם להיפגש פנים מול פנים.

כלים לתכנון ישיבה – כיצד לעשות זאת נכון?

קביעת מטרה

כל ישיבה מקצועית זקוקה קודם כל למטרה מוגדרת. אין שום טעם לקיים ישיבה רק לצורך סימון וי, מאחר והזמן של העובדים שלכם חשוב יותר. לכן בין אם מדובר על ישיבת עבודה, ישיבת עדכונים או ישיבת הנהלה, בכל מקרה חשוב להגדיר מטרות ברורות ומוגדרות. 

קביעת סדר יום

השלב הבא יהיה לקבוע את סדר היום של הישיבה, במיוחד כאשר מדובר על ישיבות שנועדו לדון על מספר נושאים שונים. ניתן לפרסם את הנושאים במייל ולהעביר בין משתתפי הישיבה, או לחילופין, לשמור את סדר הישיבה בראש שלכם. בכל מקרה, מומלץ להיצמד ללו"ז שקבעתם לעצמכם, כדי להפוך את הישיבה לפרודוקטיבית יותר. עם זאת, מומלץ להשאיר זמן לנושאים שונים שיועלו על ידי העובדים או יתר המנהלים, מאחר ולא פעם מדובר על נושאים חשובים, שיכולים להשפיע באופן ניכר על איכות או פרודוקטיביות העבודה.

מה כדאי לדעת לגבי כלים לתכנון ישיבה?

יש לזכור כי אין שום צורך להזמין את כל עובדי החברה לכל סוג של ישיבה, לכן יש להחליט מראש עבור מי הישיבה המדוברת תהיה רלוונטית. מומלץ לאפשר גם לעובדים נוספים את ההזדמנות להשתתף בישיבה, במידה והם מאמינים שיש להם מה לתרום לעניין. במהלך הישיבה מומלץ לכתוב את ההחלטות המתקבלות וכמובן לאחר מכן ליישם אותן בשטח. חשוב לוודא עם האחראי על הביצוע של כל אחת מהמשימות השונות כי הוא מבין ומסכים עם ההחלטה וכי הוא לוקח על עצמו את אחריות הביצוע. מומלץ להחליט מראש על מועד הדיווח ומועד הביצוע, במטרה להקל על הבקרה והמעקב אחר יישום ההחלטות השונות. 

אנו ב- MY קמפוס נשמח לספק לכם חדרי ישיבות מאובזרים ומרווחים עבור הישיבות שלכם. אומנם הכלים לתכנון הישיבה מוטלים עליכם, אך אנו נשמח לספק לכם את המעטפת המושלמת עבור הישיבה. חדרי הישיבות שלנו ממוקמים במיקום מרכזי ונגיש, הם כוללים אזור המתנה מעוצב ופינת קפה.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166