כל הדברים שכדאי שאולם הכנסים יספק לכם – My Campus 

אמת שזו חובה: כל הדברים שכדאי שאולם הכנסים יספק לכם

גודל האולם, נראותו ומיקומו הגיאוגרפי – על כל אלו ראוי להתעכב כשמחפשים אולם לכנסים אירועים עסקיים או offsite. לעתים, מסתפקים אך ורק בהם ("האולם נראה לי סבבה והוא ממוקם במרכז, מה צריך יותר מזה?"), אך אנחנו ב-My Campus מאמינים שעל מנת שיהיה "מאצ'", צריך להתאמץ קצת יותר. אז מבלי להאריך במילים: כל עוד אולם הכנסים יספק לכם את הדברים הבאים, תוכלו להיות שקטים כי מצאתם את "האחד".

הרשימה נחשפת: כל מה שאולם לאירועים עסקיים צריך לספק לכם כדי שלכם יהיה אירוע מושלם

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם רוצים לערוך את האירוע העסקי באולם לא פחות ממושלם. ומה מגדיר אולם כמושלם? מגוון ואיכות הפתרונות שהוא מציע. אולם כנסים מושלם יחסוך מכם דאגות ויפטור אתכם מהתעסקויות שגוזלות זמן, זאת עם אספקת כל מה שאירוע מקצועי צריך ב-2023. אז מה עליכם להבטיח ועל מה כדאי שלא תתפשרו?

 • מקומות חניה בשפע ותחבורה ציבורית – הדבר האחרון שתרצו כמארחים הוא לארח באירוע אורחים מותשים, מתוסכלים או חלילה נוזפים. ואורחים שיאלצו להקדיש דקות ארוכות לחיפוש חניה? ככל הנראה לא ממש יכנסו מרוצים לאולם האירוע. ולכן, בדקו כי בסמוך לאולם שאתם שוכרים ישנם מקומות חניה בשפע ותחבורה ציבורית. אלו הדברים הקטנים שיוצרים את האפקט הגדול.
 • אפשרויות כיבוד – עובדה: שביעות הרצון של האורחים באירוע העסקי חשובה לכם. עובדה נוספת: הם לא יעריכו את הכנס רק בהתאם לתכניו, אלא גם בהתאם לכל מה שמסביב. יצירת חוויה לאורחים באירוע הכרחית, וחייבת להיות לכם כל הזמן בראש בעודכם מתכננים אותו. ואיך יוצרים עבורם חוויה? בין היתר עם הדבר הבסיסי (כביכול) – עמדת קפה שתהיה זמינה להם לאורך כל האירוע וכיבוד אשר נתאים לכם לפי האופי והתקציב של האירוע. 
 • עמדת הרשמה וקבלת פנים – "בוקר טוב! כייף לראותך. מה שמך בבקשה?" – כל אורח באירוע ראוי ליחס אישי ומחויך עם הגעתו. את קבלת הפנים החמה הזו יקבלו האורחים גם ממארגני האירוע, אך עוד הרבה קודם מהנציגים שיאיישו את עמדת ההרשמה. 
 • עמדת מרצה, מיקרופון ומערכת הגברה – ישנם אירועים עסקיים – מהדרכות ועד הרצאות, שנחגגים עם מאות אורחים. באירועים אלו, חשוב להבטיח כי האולם מאובזר בשלושה דברים סופר-חשובים: עמדת מרצה, מיקרופון ומערכת הגברה. ואם תשאלו אותנו, אלו ראויים לתואר "השילוש הקדוש". 
 • ורק עוד דבר אחד קטן… – רגע לפני שהמרצים / מנחים באירוע כובשים את הקהל, מגיעה להם פינה שקטה: להתארגן, לקחת אוויר או פשוט לעשות הכנות אחרונות. חדר VIP למרצה עם כורסא להירגע, מקלחת ושירותים פרטיים, הוא משהו נוסף שתוכלו לקבל, ולכן אין סיבה שתוותרו עליו…

הרשימה שחלקנו אתכם היא טעימה קטנה ממה שאנחנו ב-My Campus נוכל לספק לכם. מעבר לציוד הבסיסי, אנו שמחים להציע עוד מגוון שירותים להשלמת החוויה – של המארחים והאורחים.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166