הפקת כנסים מקצועיים

מה אסור לכם לשכוח עם הפקת כנסים מקצועיים?

יש רק דבר אחד מרגש יותר מלהתארח בכנס: לארח אותו! מאחר שהגעתם לעמוד ספציפי זה, אנחנו מנחשים כי בימים אלו אתם עומלים במרץ על הפקת כנס מקצועי. גם אם אתם נמצאים בשלבי הפקה ראשונים, אתם כבר בטח מבינים היטב: הפקת כנסים מקצועיים מותנית בהשקעה רבה! ההשקעה עליה אנו מדברים היא במרצים מעניינים וסוחפים, ובעיקר בסילבוס עשיר עם הרצאות עדכניות-רלוונטיות.

ההשקעה בתוכן אמנם הכרחית (!), אך הצלחת הכנס תקבע גם על ידי המקום בו הוא ייערך וכל המעטפת שתקבלו. בין פגישות עם מרצים, בחירת תאריך ויום לכנס וטלפונים למוזמנים, אל תשכחו להשקיע בבחירת מקום ובאולם כנסים מעוצב ומאובזר שיעניק למוזמנים חוויה מעוררת השראה! 

בחירת המקום ואולם הכנסים – עד כמה הוא קריטי ליצירת חוויה לאורחים?

עד מאד! הצלחה של כנס (כאשר הפרשנות להצלחה היא התעניינות גבוהה + שביעות רצון גבוהה), נקבעת על ידי המון דברים: תאריך ויום בשנה, נבחרת המרצים, המנחה, קונספט הכנס, תוכן הכנס, אורך הכנס, המיקום הגיאוגרפי בו הוא נערך, האולם המארח, הכיבוד, האבזור הטכני, נוחות ההגעה והחניה. "פספוס" באחד הפרמטרים מספיק בכדי לפגוע בהצלחת הכנס ובחוויה שאתם שואפים להעניק לאורחים בו. אנו מתארים לעצמנו כי אתם משקיעים רבות בתוכנו של הכנס, ולכן נתעכב ברשותכם על החלל המארח: אולם לכנסים מקצועיים.

כאמור, הפקת כנסים מקצועיים חייבת לקחת בחשבון את האולם. פעמים רבות, ישנה תקווה כי תוכן עשיר "יטשטש" אולם בינוני, אך בפועל זה לא כך ויש לכך כמה סיבות:

 • כנסים נפרסים על פני שעות ולעתים אף על פני ימים. המשמעות: המוזמנים צפויים לבלות שעות ארוכות באולם ובמתחם, כך שחשוב להבטיח בעבורם חלל אירוח מזמין שיהיה נעים לשהות בו – מקום בו יש לובי מרווח, אפשרויות כיבוד, חניה, רכבת, מסכי הקרנה איכותיים ועוד. 
 • הכנס שאתם מארחים הוא הזדמנות נפלאה עבורכם ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות. אירוח הכנס במקום מרשים עם אולמות מרשימים, יתרום באופן ישיר למוניטין שלכם ולאופן בו יתפשו אתכם

הפקת כנסים מקצועיים מתחילה עם בחירת אולם

אם היינו צריכים לנחש, בשלב זה אתם תוהים לעצמכם: "השתכנעתי! אך על פי אילו פרמטרים עליי לבחור את אולם הכנסים?". אנחנו ב-My Campus מאמינים כי עליכם להעניק חשיבות בעיקר לדברים הבאים:

 • מיקום גיאוגרפי מנצח – אתם רוצים להיות על המפה? אתם חייבים להתמקם במיקום גיאוגרפי מרכזי! ככל שתבחרו בלוקיישן מרכזי יותר, כך הסיכוי כי קהל היעד יביע עניין בכנס ויגיע אליו, עולה. חשוב לבחור מקום עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית וקרבה לתחנת רכבת. 
 • אולם מרווח, אך אינטימי – בחרו באולם שמצד אחד מתאים לאירוח כמות המוזמנים שלכם, אך באותה הנשימה משדר חמימות ואינטימיות. אנו מציעים שני אולמות המאובזרים בסטנדרט הגבוה ביותר, המותאמים לאירוח עד 120 / 200 משתתפים.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166