מקום להרצאות בתל אביב

מקום להרצאות בתל אביב

מחפשים מקום להרצאות בתל אביב? כל מה שחשוב לקחת בחשבון

אז מה אנחנו יודעים עליכם מאחר שהגעתם לכאן? אתם צפויים להעביר בקרוב הרצאה, מחפשים מקום ראוי לערוך אותה בו, ונכון לרגע זה סימנתם כיעד את העיר תל אביב. במידה שהצלחנו לקלוע, כדאי לכם מאד להמשיך לקרוא. אם ישנה מישהי שכבודה במקומו מונח, היא ללא ספק העיר תל אביב – בירת התרבות והכלכלה של מדינת ישראל.

עם זאת, האם מעמדה היוקרתי הופך אותה בהכרח מתאימה לאירוח הרצאות? יתכן שאין לכם כעת תשובה חד משמעית, אך לנו יש כזו לספק לכם. מקום להרצאות בתל אביב – האם מדובר בבחירה מושכלת?

שוקלים לחיוב לערוך הרצאה בתל אביב? חשוב שתדעו את הדברים הבאים

אנחנו מבינים מדוע אתם רוצים להעביר את ההרצאה שלכם בתל אביב: תל אביב היא העיר הכי מרכזית בישראל ובירת הכלכלה אבל דווקא היותה כל כך מרכזית לעיתים באה בעוכריה. 

 • חנייה – חשבו על המשתתפים שצריכים להגיע להרצאה שלכם. האם יהיה להם נוח לחנות בתל אביב? האם החנייה תעלה להם כסף רב והם יצאו בסוף היום בתחושה לא נעימה? אחרי שאורחי ההרצאה יצלחו את הפקקים (ובתקווה לא יאחרו), יהיה עליהם לצלוח משימה נוספת: מציאת חניה. בעיר שבה מצוקת החניה הגיעה עד למהדורות החדשות, תרחיש בו אורחים מסוימים יתייאשו ויאלצו לעשות "אחורה פנה", כלל לא מופרך. למקרה שתהיתם, בסמוך למתחמים שלנו הנמצאים ממש בלב גוש דן יש שפע חניה! 
 • מחיר – המחייה בישראל יקרה, ובתל אביב אף יקרה יותר. בעיר שהוכתרה כיקרה ביותר בכל העולם, גם המחיר עבור השכרת מקום להרצאות בתל אביב – גבוה. אם לספק שלכם הנדל"ן עולה יותר, גם לכם השכרת האולם תעלה יותר. אנו ב-My Campus נמצאים בלוקיישן מרכזי אסטרטגי מחוץ לתל אביב, באזור המעצבים בצפון בני ברק כך שהתמורה שתקבלו עבור העלות שתשלמו, תתורגם לשירותים ברמה גבוהה ללא תוספת בעלות. 
 • פקקי תנועה – נכון, ישנן ערים נוספות שתושביהן מלינים על פקקי תנועה. עם זאת, בתקופה האחרונה הפקקים בעיר תל אביב החמירו, זאת בעקבות עבודות הרכבת הקלה המבוצעות בכל רחבי העיר. תחשבו באיזו אווירה ועם אילו אנרגיות אתם רוצים שהקהל שלכם יגיע. הגעה פשוטה ונוחה תבטיח קהל רגוע ונינוח.  

במידה ותבחרו בכך, תוכלו למצוא מקום להרצאות בתל אביב די בקלות. ובכל זאת, כעת אתם כבר מבינים בעצמכם כי ישנו מחיר לקיום הרצאה בתל אביב. אם תהיו מוכנים לשלם אותו ולהמר על הנוחות והחוויה של הנרשמים להרצאה, רק אתם יודעים. אנחנו ב-My Campus  מזמינים אתכם להתרשם ממגוון אולמות הכנסים והכיתות שלנו המותאמים לאירוח הרצאות עד 200 משתתפים. התמחור שלנו מתבצע לפי שעה, כאשר באפשרותכם לבחור במסלול אירוח מבין שלושה אפשריים שייתן לכם מעטפת כוללת לכל הצרכים שלכם ויאפשר לכם להיות בראש שקט ונינוח. 

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166