שפת גוף

ניתוח שפת גוף

ניתוח שפת גוף: איך לומדים את רזי השפה?

דמיינו לעצמכם מצב שבו במקום לשאול את לקוחותיכם "עד כמה אתם מרוצים מהסדנה?" או "כמה למדתם מההרצאה?", תוכלו להסיק מה הם מרגישים רק מלהביט עליהם. דמיינו לעצמכם מצב נוסף, בו תוכלו להעריך את איכות המועמדים המתראיינים אצלכם למשרה לא רק לפי מה שהם מספרים לכם, אלא גם בהתאם למה שגופם מספר. למקרה שאתם עדיין לא מבינים לאן אנחנו חותרים, הרי שאנחנו מדברים על ניתוח שפת גוף. אז האם גם אתם דוברי השפה ואיך תוכלו לשפר אותה? 

ניתוח שפת גוף: האם אתם בקיאים בשפה?

אם היינו צריכים לנחש, הרי ששפת האם שלכם היא עברית והשפה השנייה היא אנגלית. אולי לא ייחסתם זאת לעצמכם, אך דעו כי ישנה שפה שיתכן שאתם "דוברים" – כזו שאתם מביעים בעצמכם וגם מבינים אותה: שפת גוף. מופתעים? יתכן, אך הנה ההוכחה: כשאתם רואים מולכם אדם מחייך, אתם מניחים שהוא שמח, כשעומד מולכם אדם שידיו שלובות ונעולות אתם משערים כי הוא אינו מעוניין באינטראקציה, וכשפניו של אדם חתומות ברור לכם כי הוא לחוץ או כעוס. אז כן, מבלי שאתם מודעים לכך בזמן אמת, גם אתם מנתחים שפת גוף. ובכל זאת, במידה שתרצו להעמיק את הבקיאות שלכם בשפה, דעו כי תוכלו ללמוד אותה במסגרות הבאות:

 • אחד על אחד – ישנם מנתחי שפת גוף מקצועיים המציעים שיעורים פרטיים במודל של אחד על אחד. מדובר על לימודי העשרה מממלאים ומספקים, שיאפשרו לכם גם להיות מודעים יותר לשפה שאתם בעצמכם דוברים, אך גם לשפת הגוף של הסובבים אתכם.
 • סדנאות קבוצתיות – מנתחי שפת גוף מציעים גם סדנאות מעשיות הנערכות בקבוצה, המבוססות על למידה לצד התנסות. היתרון במודל למידה זה הוא שתוכלו לתרגל ניתוח שפת גוף של חברי הקבוצה ולקבל חוות דעת על אופן ואיכות הניתוח.

מדוע שתרצו ללמוד לנתח שפת גוף?

כבר זמן רב שאתם רוצים ללמוד שפה נוספת, אך שפת הגוף לא נשקלה אפילו כאפשרות? לפניכם, שתי סיבות טובות מדוע ראוי שתלמדו את השפה שכולם בכל העולם – מקטנים ועד גדולים, דוברים אותה:

 • שפת הגוף היא שפה, וידיעת שפה היא כוח. היכולת לנתח את השפה תאפשר לכם להבין טוב יותר הסביבה – בחיים המקצועיים והאישיים. לדוגמא: תוכלו להבין משפת הגוף של העובד שלכם כי הוא בסערת רגשות, גם מבלי שישתף אתכם ויפתח את לבו. כמנתחי השפה, תוכלו לפנות אליו ברגישות ולדרוש בשלומו.
 • הבנת שפת הגוף תהפוך אתכם מודעים לכל מבע ותנועה. וכך, כשאתם מעבירים סדנאות והרצאות, בראיונות עבודה ופגישות עסקיות תוכלו לשלוט בשפה (ממש כפי שאתם שולטים במילים שיוצאות לכם מהפה), כך שתוכלו להשאיר רושם חיובי. 

אנחנו ב-My Campus מציעים מרחבי אירוח עסקי לימודי שיתנו לכם את המעטפת המושלמת להעביר הרצאה, כנס או סדנה. תוכלו לבחור אולמות, כיתות וחדרי ישיבות להשכרה לפי שעה, נתאים לכם כיבוד ואבזור לפי הצרכים שלכם ונדאג שההרצאה שלכם תעבור בצורה הטובה ביותר.

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166