רוצים לפתוח קורס – ככה תחסכו לעצמכם עלויות 

כיום כולם יודעים שעל מנת להצליח בכל תחום שהוא, חייבים להמשיך ולהתפתח. לכן, אנשים וארגונים פונים יותר ויותר לקורסים כאמצעי לרכישת מיומנויות חדשות, לשיפור של מיומנויות קיימות ולמידה של נושאים חדשים.

בין אם אתם יזמים המתכננים ללמד סדנה מיוחדת, מוסד חינוכי המציע קורסים מגוונים, או מדריך עצמאי המחפש את המרחב המושלם, דבר אחד בטוח: עלות הקמה ותחזוקה של כיתה פיזית יכולה להיות נטל כספי משמעותי. 

יחד עם זאת, יש פתרון המאפשר לכם להשיג את המטרות שלכם תוך הוזלת עלויות משמעותית – השכרת כיתות לימוד לפי שעה.

יתרונות כלכליים של השכרת כיתת לימוד:

 • חסכון תקציבי
  השכרת כיתה במקום לתחזק אחת באופן קבוע, מספקת הקלה תקציבית מיידית. לא תצטרכו להשקיע סכום משמעותי מראש ברכישה או השכרה של שטח. לא תצטרכו לקנות ציוד, לשלם ארנונה, דמי ניהול, חשמל, עלויות של ניקיון, תחזוקה ועוד שלל תשלומים קבועים וגבוהים שידרשו מכם. כך במקום השקעת כספים בארגון כיתה קבועה, תוכלו להשקיע בשיפור איכות תוכן הקורס או במאמצי שיווק לקידום העסק. 
 • גמישות
  השכרת כיתות מציעה גמישות שאין שניה לה. אתם יכולים לבחור את המיקום, הגודל והמתקנים המתאימים ביותר לדרישות הקורס הספציפיות שלכם. כלומר, אתם יכולים לערוך שיעורים בתחומים שונים כדי להתמקד בקהלים מגוונים ללא התחייבות ארוכת טווח של חוזה שכירות מסורתי. לא תצטרכו לשלם על תקופות בהן אתם לא מעבירים פעילות למשל חגים וחופשים. יתרה מכך, ככל שהקורסים שלכם גדלים בפופולריות, אתם יכולים לגדול בקלות על ידי השכרת כיתות נוספות או הרחבת משך ההשכרה, כל זאת ללא הסיבוכים של בעלות על נכס. גישה זו מאפשרת לכם להרחיב את טווח ההגעה שלכם מבלי להתחייב לחכירות ארוכות טווח במספר מיקומים.
 • תחזוקה ושירותים
  בעלות על כיתה מגיעה עם שלל אחריות, כולל תחזוקה, תיקונים וחשבונות חשמל, מים, ארנונה וכד'. בהשכרת כיתות, לעומת זאת, עלויות אלו כבר כלולות ומגולמות במחיר של דמי השכירות. שירותי תחזוקה שוטפים שתקבלו יאפשרו לכם להתרכז בהעברת הקורס באיכות גבוהה במקום לדאוג לכיסאות שבורים, ניקיון או חשבונות חשמל מרקיעי שחקים.
 • גישה למתקנים חדישים
  מתחמי השכרת כיתות איכותיים מציעים חללים מודרניים ומאובזרים היטב עם הטכנולוגיה והשירותים העדכניים ביותר. גישה למתקנים אלו יכולה לשפר מאוד את חווית הלמידה עבור התלמידים שלכם, ולהעניק לכם יתרון תחרותי בשוק שרווי בקורסים שונים וזאת ללא עלויות משמעותיות הכרוכות בהצטיידות כיתה משלכם.
 • ניצול הזדמנויות
  רשת השכרת כיתות לימוד מספקת לעתים קרובות הזדמנויות ליצירת קשרים עם מחנכים או ארגונים אחרים החולקים את אותו המרחב. חשיפה זו עשויה להוביל לפרויקטים משותפים, שותפויות והזדמנויות קידום שונות. 

בעולמינו, שבו חדשנות ויכולת הסתגלות הם המפתח, השכרת כיתות לימוד מציעה פתרון חכם לכל מי שמעוניין לפתוח קורס, סדנה או הרצאה על ידי מינוף הגמישות, העלות-תועלת ושלל היתרונות של השכרת כיתות, גם אתם יכולים להוזיל עלויות ולהקצות משאבים לאיכות הקורס ולא להתעסק בלוגיסטיקה יקרה ומיותרת. 

לכן, אם אתם שוקלים לפתוח קורס, סדנה, הרצאה או כנס, פנו ל- My Campus. אנו נעזור לכם גם לחסוך בעלויות וגם להבטיח חווית למידה מעוררת השראה מהשורה הראשונה לתלמידים שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון אולמות וכיתות לימוד מרווחות ומצוידות במגוון אביזרים טכנולוגיים חדשניים וצוות דואג, אכפתי ומסור. להתרשמות במגוון כיתות הלימוד לחצו כאן.

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166