השכרת חדר הרצאות

השכרת חדר הרצאות – למי זה יכול להתאים?

היום ניתן לראות יותר ויותר התעניינות לגבי השכרת חדר הרצאות, מאחר ורבים מעוניינים להעביר קורס, סדנא או הרצאה. אין ספק כי הקורונה שינתה לחלוטין את כללי המשחק וגרמה לאנשים רבים לבחון מחדש את החיים שלהם. רבים בחרו לצאת לדרך עצמאית, הכוללת הדרכה של קורסים וסדנאות, העברת הרצאות לגבי נושאים שונים ואפילו התנדבות בעמותות שונות, שנועדו לשפר את חייהם של אנשים אחרים או בעלי החיים. 

אין ספק כי הרצאה או מצגת המועברים בחדר הרצאות מקצועי ומעוצב יוכלו ליצור רושם מרשים וחיובי יותר, מאשר העברת ההרצאה בסביבה ביתית.

השכרת חדר הרצאות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של חדרי הרצאות, לכן החוכמה היא כמובן לבחור בחדר הרצאות איכותי ומקצועי, הממוקם באזור נוח ונגיש להגעה. כדאי לוודא כי ישנו חניון בקרבת מקום וכי חדר ההרצאות נמצא בסמיכות לתחנות אוטובוס או רכבת. יש לזכור כי המטרה היא להקל על הלקוחות שלכם להגיע למקום ולמנוע מהם ללכת לאיבוד, או לחילופין, להסתובב במשך דקות ארוכות עם הרכב, בחיפוש מייאש אחר חניה. 

כמו כן, כדאי לבדוק מראש מה בדיוק כלול בהשכרת חדר ההרצאות, מאחר ומומלץ לבחור בחברה שתוכל להוות One stop shop לכל הצרכים שלכם למשל כיבוד, סיוע טכני במידת הצורך, שירותי צילום וכמובן חדר נקי, ממוזג ומאובזר. עבודה מול כמה ספקים מסרבלת ומייצרת לחץ מיותר. חשוב לוודא כי חדר ההרצאות יוכל לאפשר לכם להעביר את ההרצאה שלכם בצורה הנוחה והיעילה ביותר, ללא שום חשש למטרדי רעש או הפרעות אחרות, העלולות להגיע מהסביבה החיצונית. 

השכרת חדר הרצאות – על מה חשוב לתת את הדעת?

חדר הרצאות יכול לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים שונים, החל מסדנא חד פעמית ועד לקורסים ארוכי טווח, כנסים, האקתונים, קיקאוף וכיו"ב' . זוהי דרך נפלאה להבטיח לעצמכם סביבה מקצועית ומרשימה עבור הלקוחות שלכם, מבלי להתחייב לטווח הארוך ומבלי להיכנס להוצאות מיותרות. תוכלו לשכור את החדר לפי שעה, או לחילופין, להבטיח לעצמכם שעות קבועות שבהן החדר יעמוד לרשותכם. הדבר יוכל לספק לכם שקט נפשי ויבטיח לכם את האפשרות להעביר את התכנים שלכם בצורה רציפה ומקצועית, לכל אורך התקופה הרלוונטית עבורכם. יש לבחור בחברה שתוכל לספק לכם יחס אישי ואדיב, לצד סיוע וייעוץ במידת הצורך.

אנו ב- My Campus מתמחים באירוח עסקי לימודי ונשמח לספק לכם את כל השירותים להעברת הרצאה מוצלחת הכוללת השכרת חדר הרצאות ברמה הגבוהה ביותר. החדרים שלנו מעוצבים ומצוידים במכשור ובציוד המתקדם ביותר, על מנת להבטיח לכם את האפשרות להעביר את ההרצאה שלכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

נשמח לסייע ולייעץ לכם בכל נושא,

לצפייה במגוון האולמות והכיתות לחצו כאן

להזמנות ופרטים נוספים

אנו פה כדי לתת לך את כל המעטפת הנדרשת להצלחת העסק שלך.


  יש לרדת בתחנה בגשר מול קניון איילון ברמת גן ולרדת במדרגות הצמודות לתחנה.
  משם ממשיכים לאורך הרחוב. המתחמים יהיו משמאלכם.

   

  קווי דן

  22,7,52,33,42,142,40 

  למגיעים מצפון

  עולים על רכבת לכיוון תל אביב, יורדים בתחנת האוניברסיטה ומחליפים לרכבת שמגיעה לתחנת "רמת החייל – בני ברק".

  למגיעים מדרום

  באפשרותכם לעלות על רכבת ישירה ולרדת בתחנת "רמת החייל – בני ברק" או לרדת בתחנת האוניברסיטה בתל אביב ולהחליף.

  *יש להתעדכן בזמנים באתר רכבת ישראל 

  לרשותכם עומדים חניונים חינמיים ובתשלום מוזל עם מאות מקומות חנייה. החניה נמצאת בלח"י 28, לח"י 33 ובחניית תחנת הרכבת ומתחם הדיזיין סנטר. תוכלו לראות את מגוון האפשרויות במפה המצורפת. 

  הצהרת נגישות

  חברתנו שואפת לספק חווית שימוש מרבית לכלל הציבור לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. השקענו מאמצים רבים במטרה לאפשר, להקל ולייעל את השימוש באתר בדגש על צרכי ציבור זה. אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 .התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0  הבינלאומי.

  הסדרי הנגישות של המתחמים:

  • מעלית בכל המתחמים
  • הכניסה למעלית במתחם 21 מחייבת לעבור בדרך משופעת 
  • ישנו דלפק נגיש בשני המתחמים
  • חניית נכים אחת במתחם 21, במתחם 31 אין חניות פרטיות אך יש חניות נכים ציבוריות בחניון הסמוך לבניין. 
  • רוחב הדלתות בכל המתחמים מתאים למעבר של כיסא גלגלים
  • שירותי נכים בכל המתחמים: במתחם 21 שירותי הנכים הם בתוך המתחם, במתחם 31 שירותי הנכים הם ציבורים  
  • לולאת השראה ניידת במתחם 21 
  • בחלק מהאולמות ישנה במה למרצה/מנחה. יש לידע אותנו במידה ונדרש אולם/חדר ללא במה
  • קיים שילוט נגיש לתאי בתי השימוש
  • עמדת שירות נגישה בכל המתחמים 
  • דרכי התקשרות חלופיים לטלפון: ווטס אפ 0552751551 או מייל office@mycampus.co.il 
  • MY קמפוס אינה מספקת את שירותי התוכן של ההרצאות ועל כן במידה ונדרשים אמצעים להנגשת חומרי ההרצאה יש לפנות לגורם המארגן. 
  • בכל מקרה של קושי בהנגשה, הערה או הארה ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו. 

   

  מייל ליצירת קשר: office@mycampus.co.il

  טלפון: 03-5661166